MAVALA Tırnak Ürünleri

YUMUŞAK ,KIRILGAN VE SOYULAN TIRNAKLAR
 

Mavala Scientifique TIRNAK SERTLEŞTİRİCİ
Ayrılan, soyulan ve yumuşak tırnakları sertleştirmeye ve kırılmasını önlemeye yardımcı olur.Tırnağı sertleştirirken, normal gelişimine ve yenilenmesine de yardımcı olur.
Kullanım Şekli
Tırnak iyice temizlendikten sonra, tırnağın uç kısmına gelecek şekilde sürülür ve birkaç dakika kuruması beklenir. 1. ay haftada 1 kez, 2. ay 15 günde 1 kez, 3.ay ve devamında ayda 1 kez kullanılır. Uygularken tırnak etlerine getirmemeye dikkat edilmelidir. Sadece tırnak uçlarına sürülmelidir.

Satış Fiyatı: 39,90 TL

 

TIRNAK KALKANI
Hassas ve kırılgan tırnaklar için ideal bir üründür. Adeta koruyucu bir kalkan gibi tırnağı sert darbelere karşı korur ve kuvvetlendirir. İkinci bir tırnak oluşturarak, tırnağın daha güçlü bir şekilde uzamasını sağlar.  Tırnağın kırılmaya karşı direnç göstermesini ve uzayabilmeleri için gerekli ekstra korumayı sağlayan iki aşamalı bir buluş...

Satış Fiyatı: 54,50 TL

 

Besleyici Tırnak Kremi NAILACTAN Tüp
Mat, yıpranmış, soyulan, pürtüklü ve ayrılan tırnaklar için besleyici bir kremdir. Glysin, tyrosin gibi aminoasitler,  lipidler ve keratin dengeleyici vitaminlerden hazırlanan Nailactan, tırnağı besler, nemsizliği önler, tırnağa esneklik sağlar. Böylece tırnaklara güç verirken, uzamasına da yardımcı olur.
Kullanım Şekli: 
Her gece tırnak yüzeyine ve tırnak çevresine sürülür ve tüm gece boyunca kalmasına özen gösterilir. Tırnak cilası üzerine de uygulanabilir. En iyi sonucu almak için 4-6 hafta sürelik bir kür olarak, ojesiz tırnağa her gün veya gün aşırı, yatmadan önce uygulanması ve bütün gece etki etmesi için bekletilmesi tavsiye edilir.

Satış Fiyatı: 49,90 TL

 

DESTEKLEYİCİ ALT TABAN
Hassas tırnaklar için geliştirilmiş olan bu ürün içerdiği keratin, kalsiyum ve ipek amino asitleri ile tırnak üzerinde koruyucu ve destekleyici bir taban oluşturur. Aynı zamanda, tırnağa ihtiyacı olan nemi kzandırırken, ojelerin yol açtığı sararmayı önler. Çok kuru ve soyulan tırnaklara ön cila olarak önerilir. 

Satış Fiyatı: 49,00 TL

 

TIRNAK ETİ ÇIKARICI
Tırnak etlerini yumuşatır ve fazla uzamış tırnak etlerinin giderilmesine yardımcı olur. Çabucak ve kolayca uygulanan Tırnak Eti Çıkarıcı tırnağa yapışmış olan tırnak etlerinin kurtularak geriye itilebilmesini ve giderilebilmesini sağlar.

 

Kullanım Şekli: Tırnak etlerine bolca Tırnak Eti Kremi sürülür, nüfuz etmesi için eller bir süre ılık su içerisinde bekletilir, sıkı dairesel hareketlerle masaj yapılır. Tırnak etlerine Tırnak Eti Çıkarıcı sürülür. Sonra, ucuna pamuk sarılmış tahta manikür çubuğu ile tırnak etleri geri itilir. 


Satış Fiyatı: 28,75 TL


KURU,SERT VE UZAMIŞ TIRNAK ETLERİ


 

TIRNAK ETİ KREMİ
Tırnak etlerini yumuşatır, şeytan tırnaklarının oluşumunu engeller.Yıpranmış ve güneşin etkisi ile kurumuş tırnak etleri, tırnaklara ihmal edilmiş bir görünüm vermenin yanı sıra tırnaklara zarar da verir ve uzamasını yavaşlatır. Özen gösterilmediğinde, tırnak etleri sertleşir, tırnağa yapışır veya çatlayarak şeytan tırnakları oluşturur. Düzenli tırnak eti bakımı önemlidir. Tırnak Eti Kremi tırnak etlerinin yumuşaklığını ve esnekliğini korur, çatlamasını ve tırnağa yapışmasını önler. 

Kullanım Şekli: Tırnak etlerine bolca Tırnak Eti Kremi sürülür, nüfuz etmesi için eller bir süre ılık su içerisinde bekletilir, sıkı dairesel hareketlerle masaj yapılır. Tırnak etlerine Tırnak Eti Çıkarıcı sürülür. Sonra, ucuna pamuk sarılmış tahta manikür çubuğu ile tırnak etleri geri itilir.

Satış Fiyatı: 28,75 TL

 

MAVAPEN - Tırnak Etleri İçin Besleyici Yağ
Düzgün ve mükemmel bir tırnak çevresi sağlanabilmesi için kullanışlı, pratik bir kalemdir. Tek bir uygulama ile, cilt yumuşar ve tırnak etleri tırnak yüzeyinden nazik bir şekilde uzaklaştırılır. Tırnak etlerinin rahatlıkla geri itilmesini sağlar. Günlük olarak ve oje üzerine uygulanabilir. İçinde tırnak eti yağı bulunur. Aktif içeriğindeki vitamin E ve F bakımından zengin ayçiçeği ve zeytinyağı cildi nemlendirirken, tatlı badem yağı tırnak etlerini yumuşatır ve rahatlamasını sağlar. Uygulaması kolaydır.

Satış Fiyatı: 53,90 TL

 

TIRNAK ETİ YAĞI
Günlük olaraktırnak etlerine uygulandığında tırnak etlerinizi yumuşatır, görünümünü güzelleştirir ve manikürün ömrünü uzatır. Özellikle yağ kullanmaktan hoşlananlar için ideal bir üründür.

Kullanım Şekli: Tırnak etlerine sürülüp dairesel masaj yapılır. Başlangıçta her gün, sonra daha aralıklı uygulanır.

Satış Fiyatı: 28,75 TL


TIRNAĞI KURUTMADAN OJEYİ ÇIKARTMAK İÇİN

Yumuşak Oje Çıkarıcı - Mavi
Ojeyi hızlı ve tamamen çıkaran etkili bir çözücüdür. Tırnaklara zarar vermez. Kolay kırılan, hassas tırnaklar için uygun değildir.

Satış Fiyatı: 15,90 TL

 

Ekstra Yumuşak/Asetonsuz Oje Çıkarıcı - Pembe
İnce, kolay kırılan tırnaklarda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş asetonsuz bir üründür. Tırnakları veya çevresindeki dokuları kurutmadan, ojeyi nazik bir şekilde çıkarır.

Satış Fiyatı: 19,90 TL

 

MAVA-WHITE Optik Tırnak Beyazlatıcı
Sigara nikotini, hava kirliliği ve şehir suları tırnakların sağlıklı, pembe görünümünü bozar ve onları sarartır. MAVALA' dan sararan tırnaklara, sağlıklı ve doğal görünümünü geri kazandıran ideal çözüm yenilikçi formülü ile Mava-White Optik Tırnak Beyazlatıcı. Mava-White, UV ışınlarına karşı tepki veren özel pigmentleri sayesinde, tırnaklarınıziçin mükemmel bir optik renk düzenleyicidir. Tek başına sürüldüğü zaman mat bir cila görünümü veren Mava-White, Koruyucu Ön Cila ile oje arasına sürüldüğünde ise ojenin doğal renginin korunmasını sağlar.

Satış Fiyatı: 38,90 TL

 

STOP - TIRNAK YEMEĞE SON
Acı ama zararsız bir tat vererek tırnak yemeyi önlemeye yardımcı olur. Uzman psikologlara danışılarak hazırlanmış olan 33 günlük bakım programı sayesinde tırnak yeme alışkanlığınızdan vazgeçmenize yardımcı olacaktır. Doğrudan tırnağa ya da oje üzerine sürülerek uygulanabilir. Hergün tazelenmelidir. 3 yaşının altındaki çocuklarda kullanılması önerilmez.

Satış Fiyatı: 26,90 TL

 

COLORFIX - Esnek Son Cila
Tırnak yüzeyinde akrilik ile güçlendirilmiş sert elastik bir katman oluşturur. Ojenin üstüne tek kat sürülen Colorfix ojenin maksimum süre parlak ve dayanıklı kalmasını sağlar. Ojeyi tırnağa sabitler. Sürülen ojenin ömrünü uzatır. Ojeye ekstra parlaklık verir.

Satış Fiyatı: 45
,50 TL

 

TIRNAK ÇUKUR DOLGUSU
Tırnak üzerindeki ve yüzeysel kusurları düzgünleştirir. Çizgili ve çukurlu tırnakların pürüzsüz görünmesini sağlar. Ojenin kolay sürülmesini sağlar. İki kat kullanılmalıdır. Mat dokusuyla erkekler için de uygundur.

Satış Fiyatı: 32,00 TL

 

Leke Açıcı, Soyucu Maske - Tırnak İçin
İçeriğindeki mikroskobik deniz yosunu kabuklarının doğal ve yumuşak arındırıcı etkisi sayesinde tırnak ve çevresindeki her türlü kirliliği arındırıyor, tırnak plağını pürüzsüzleştiriyor, esnekliğini sağlıyor, tırnak etlerini yumuşatıyor ve ölü derinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Limon özü, tırnaklara bakım yapıyor ve tırnak lekelerini hafif bir şekilde açıyor.

Vitamin B5 tırnak matrisini besliyor ve tırnak yapısını kuvvetlendiriyor. 

İçeriğindeki tatlı badem yağı, buğday tohumu özü, karite yağı ve aloe vera sayesinde tırnaklar yeniden esneklik kazanıyor, tırnak etleri yumuşuyor.

Satış Fiyatı: 49,00 TL

 

MAVA-FLEX - Tırnaklar için Serum
MAVA-FLEX, çok kuru, çok sert tırnaklara veya sert kimyasal ürünler, su ile sık temas halinde olmak, aşırı güneşe maruz kalmak gibi dış faktörler, ve ayrıca, yaş, beslenme şekli, genetik gibi iç faktörler sebebiyle yapısı bozulmuş tırnaklara esnekliklerini yeniden sağlayan ve koruyan bir üründür.

Kullanım Şekli:

Tırnağı iyice temizledikten sonra tüm tırnağa sürülür. Başparmak yardımıyla masaj yapılarak iyice nüfuz etmesi sağlanır. Nüfuz etmesi için bekletilir. Maniküre devam edilecekse ürünün fazlası bir kağıt mendil yardımıyla giderilmelidir.

Haftada iki kez temiz tırnağa uygulanır. İdeal olarak, gece boyunca etki göstermesi için yatmadan önce uygulanması önerilir.

Satış Fiyatı: 47,90 TL

 

MAVADERMA Tırnak Uzamasına Yardımcı
Tırnakların hızlı uzamasını isteyenler için ideal bir üründür. Tırnağın beslenmesini ve uzamasını sağlayan köklere, gerekli besinler kan yoluyla gitmektedir. Kan akışının bozulması ile beslenemeyen tırnakların uzaması yavaşlamaktadır. Mavaderma tırnak köklerine giden kan akışını düzenleyerek, uzamalarını hızlandırmaya yardımcı olur. Tırnak kökü beslenir ve yeniden gelişen tırnağın kalitesi artar.

Satış Fiyatı:
 42,00 TL

 

TIRNAK ÇUKUR DOLGUSU
Tırnak üzerindeki ve yüzeysel kusurları düzgünleştirir. Çizgili ve çukurlu tırnakların pürüzsüz görünmesini sağlar. Ojenin kolay sürülmesini sağlar. İki kat kullanılmalıdır. Mat dokusuyla erkekler için de uygundur.

Satış Fiyatı: 32,00 TL

 

002 Koruyucu Ön Cila
Oje altı kullanımı içindir. Tırnağı korur. Tırnak ile oje arasında oluşturduğu esnek katman darbeleri emerek ojenin ömrünü uzatır. Sağlıklı tırnakların ojeden sararmasını ve lekelenmesini önlemeye yardımcı olur.

Satış Fiyatı: 31,50 TL

 

COLORFIX - Esnek Son Cila
Tırnak yüzeyinde akrilik ile güçlendirilmiş sert elastik bir katman oluşturur. Ojenin üstüne tek kat sürülen Colorfix ojenin maksimum süre parlak ve dayanıklı kalmasını sağlar. Ojeyi tırnağa sabitler. Sürülen ojenin ömrünü uzatır. Ojeye ekstra parlaklık verir.

Satış Fiyatı: 45
,50 TL

 

MAVADRY - Hızlı Oje Kurutucu - Sürmeli
Mavadry ile artık ojenin kurumasını bekleme derdine son. Mavadry ojeji saniyeler içinde kurutan, uzun süre kalıcı olmasını sağlayan ve bulaşmasını engelleyen bir üründür. Tırnaklara ekstra parlaklık ve maniküre koruma sağlar. Çalışan ve acelesi olan hanımlar için ideal bir üründür. 

Satış Fiyatı:
 33,00 TL

 

COLOR-MATT Renk Matlaştırıcı
COLOR-MATT, tamamen mat ve kadifemsi bir görünüm sağlayan son kat cilasıdır. Ayrıca tırnak yüzeyinin tamamına sürüldüğünde manikürünüzü koruyarak ömrünü uzatacaktır.
Ojeniz kuruduktan sonra tüm tırnak yüzeyine ve mümkünse tırnak ucunun altına biraz dönecek kadar uygulayın. 
*Yumuşak bir "French" görünüm için tüm tırnağa COLORFIX sürdükten sonra, sadece tırnak ucuna COLOR-MATT sürün. Bunun tersi de mümkün. 
* Farklı bir tarz için COLORFIX ve COLOR-MATT yatay veya dikey çubuklar şeklinde, hayat gücünüzle sınırlı şekillerde sürülebilir.

Satış Fiyatı: 28,90 TL

 

Tahta Manikür Çubukları
Tırnak etlerini nazikçe iterek biçimlendirir.

Kullanım Şekli: Tırnak eti çıkarıcı uygulandıktan sonra ucuna pamuk sarılarak tırnak etlerini geri itmek için uygulanır.

Satış Fiyatı: 16,90 TL

 

Mavala Scientifique TIRNAK SERTLEŞTİRİCİ KALEM
Tırnağın en ince, en korumasız ve en kolay kırılabilen kısmı tırnak ucudur. Bu sebeple tırnağın güçlendirilmesi gereken kısmı, tırnak uçlarıdır.
Kalem formatında pratik bir kullanıma sahip olan Mavala Scientifique Tırnak Sertleştirici Kalem, ayrılan çatlayan veya kırılan tırnakları kısa sürede sertleştirerek sağlıklı ve güçlü olmalarını sağlar. Etkili formülü sayesinde tırnağı sertleştirerek tırnağı normal uzama şekline yeniden kavuşturur. Anında etki eder.

Satış Fiyatı: 54,75 TL

 

Tırnak Zımpara/Parlatma Kiti NAIL BUFFER KIT
Tırnak yüzeyinin parlak ve pürüzsüz olmasını sağlayan zımpara kitidir. İki adet tırnak zımparasından biri tırnağı pürüzsüzleştiren gri satıhlıdır, diğeri ise tırnağı parlatan pembe satıhlıdır. Zımparalama işlemi sayesinde tırnak günlerce devam eden doğal, şık bir görüntüye kavuşur. Ayrıca bu işlem kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur.

Satış Fiyatı: 68,00 TL

 

Lastik İtme Çubuğu - Hoofstick
Tırnak etleri nazikçe iterek biçimlendirmek için kullanılır. Tırnak Eti Çıkarıcı uygulandıktan sonra uygulanır. Tırnak etleri yumuşakken, tırnak etlerinin geriye doğru itilmesini ve şekillenmesini sağlar.

Satış Fiyatı:
19,90 TL

 

MANİKÜR TABLETLERİ
Normal çeşme suyunu efervesan yumuşatıcı bir solüsyon haline getirir. Tırnakları ve tırnak etlerinin manikür için hazırlar. Efervesan tabletler manikür ve pedikür suyunun içine atırlı, el ve ayaklar bu suyun içinde tırnak etleri yumuşayıncaya kadar 5 dakika gibi bir süre bekletilir. Manikür ve pedikür uygulamasını kolaylaştırır.

Satış Fiyatı: 
22,90 TL

 

Tırnak Törpüleri
Doğal malzemeden yapılmış yumuşak törpülerdir. Esnek yapısı tırnaklara törpü yaparken mikro çatlakların oluşumunu önler. Tırnağı törpülerken sürtünmeden kaynaklanan bı ısı oluşur. Bu ısı tırnağın su ve yağını kaybetmesine ve mikro çatlakların oluşmasına neden olur. Bu sebeple törpüleme işleminin tek bir yöne doğru yapılması tavsiye edilir. Törpünün sarı tarafı ayak tırnakları, sert yapılı tırnaklar ve beyler için, mavi tarafı el tırnakları, yumuşak yapılı tırnaklar ve bayanlar için daha uygundur.

Satış Fiyatı:
 19,50 TL

 

Beyaz Tırnak Kalemi
Klasik bir French Manikürü için ideal bir üründür. Tırnak uçlarını beyazlatır, tırnaklara muntazam bir hat ve doğal, temiz bir görünüm sağlar.

Satış Fiyatı: 
16,50 TL

 

MAVAPEN - Tırnak Etleri İçin Besleyici Yağ
Düzgün ve mükemmel bir tırnak çevresi sağlanabilmesi için kullanışlı, pratik bir kalemdir. Tek bir uygulama ile, cilt yumuşar ve tırnak etleri tırnak yüzeyinden nazik bir şekilde uzaklaştırılır. Tırnak etlerinin rahatlıkla geri itilmesini sağlar. Günlük olarak ve oje üzerine uygulanabilir. İçinde tırnak eti yağı bulunur. Aktif içeriğindeki vitamin E ve F bakımından zengin ayçiçeği ve zeytinyağı cildi nemlendirirken, tatlı badem yağı tırnak etlerini yumuşatır ve rahatlamasını sağlar. Uygulaması kolaydır.

Satış Fiyatı: 53,90 TL
CİLT BAKIMI

Cildiniz nefes alsın. DR GRANDEL ürünleriyle yapılan 9 aşamalı cilt bakımı, NİSAN AYI BOYUNCA 19,90 TL

Tüm hakları Epilaform'a aittir.